PRIA korraldab 3. mail e-koolituse, mis tutvustab uut e-teenust pindalatoetuste taotlemiseks

Tänavu toimub pindalatoetuste taotlemine uues e-PRIAs. Teeme viimaseid ettevalmistusi, et 2. mail avada täiesti uus e-teenus pindalatoetuste taotlemiseks. Tule ja vaata e-koolitusel, kuidas tänavu taotlemine käib ja mis on uues teenuses teisiti kui varasematel aastatel. Koolitusel saab esitada PRIA spetsialistidele ka jooksvaid küsimusi taotluse täitmise kohta.

Veebiseminar „Pindalatoetuste taotlemine uues e-PRIAs“ toimub 3. mail kell 9.00 Zoomis.

Koolitusele ei ole vaja eelnevalt registreerida.

 

Zoomi link: https://us06web.zoom.us/j/83135856150?pwd=b1lNeUZmaStwNkFmN0kxUVpDUjkwQT09

Meeting ID: 831 3585 6150

Passcode: 527660

 

Seminar on järelvaadatav pärast koolituse toimumist PRIA kodulehel. Anname sellest jooksvalt teada meie kodulehe uudiste rubriigis ja Facebooki lehel

Lisaks pakub Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõuandeteenistus pindala- ja MAK loomatoetuste taotlejatele 2. maist kuni 17. juunini 2022. a  kuni 2 tundi tasuta juhendamist.

Kohtume koolitusel!

 

Kõigi pindala- ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt toimub 2.-23. maini 2022. a. Hilinenud taotluste vastuvõtmise periood on 24. maist kuni 17. juunini 2022. a. Seoses COVID-19 viiruse jätkuva levikuga ei rakendata erandkorras 2022. aastal toetuste vähendamist pindalatoetuse taotluse esitamise eest hilinenud taotluste vastuvõtmise perioodil. Pärast 17. juunit esitatud taotlusi menetlusse ei võeta.

Taotlusel esitatud andmeid on võimalik muuta, parandada või täiendada kuni 17. juunini 2022. a. Taotluse andmeid saab tagasi võtta osaliselt või täielikult kuni kohapealsest kontrollist või menetluse käigus tuvastatud puudustest teatamiseni või toetuse määramise otsuse teatavaks tegemiseni.

Taotlust saab esitada vaid elektrooniliselt e-PRIA portaali kaudu. Käesoleva aasta taotluse esitamist saate alustada e-PRIA esilehel menüüst „Taotlemine“ valides „Esita toetustaotlus“ ja rippmenüüst meede „Pindala- ja loomapõhiste toetuste taotlus“, seejärel vajutage nupule „Alusta esitamist“.

 e-PRIA juhendid on leitavad portaalis iga vastava teenuse juures ning PRIA kodulehel.