Statistika

 

Statistika rubriigist leiab erinevat infot PRIA poolt menetletud toetuste kohta, põllumajandusloomade registris olevate loomade statistikat ning PRIA üldist statistikat. Statistika nägemiseks klõpsa statistika menüüs endale huvipakkuval valdkonnal.

 

PRIA statistikamooduli kasutamisel palume arvestada:

  • Statistikamoodulis on andmed esitatud taotleja tegevuskoha aadressi järgi. Maakondade valikus on variandi "Muu" all esitatud taotlejad, kelle andmed on hetkel kontrollimisel või on taotleja märkinud oma aadressiks välismaise aadressi.
  • Graafikutel on esitatud andmed eelmise päeva seisuga. Aruannete andmed uuenevad tööpäevade hommikul kella 9.00ks.  
  • Aruannetes on võimalik andmeid sorteerida maakondade/liikide jms põhjal klõpsates soovitud valikul. Filtri eemaldamiseks klõpsake taas samal valikul.
  • Aruannete koostamisel kasutatav Power BI tarkvara kuvab teatud andmevälju automaatselt selles keeles, mis on kasutajal seadistatud oma arvuti internetibrauseris vaikimisi keeleks.
  • Sõltuvalt kasutaja internetibrauseri keeleseadistustest kasutab Power BI arvudes eraldajana kas koma, punkti või tühikut.  
  • Aeglasema internetiühenduse puhul võib aruannete üleslaadimisel tekkida tõrkeid (aruanne ei lae end ülesse). Sellisel juhul proovige lehte uuesti laadida ehk "värskendada" (Refresh). 
  • Korraliste hoolduspäevade järgselt võidakse kuvada statistika rubriigis olevaid andmeid üle-eelmise päeva seisuga. 

 

Täiendava info leidmise võimalused põllumajandusvaldkonna teemade kohta:

Kui teil tekib statistikamoodulis olevate andmete kohta täiendavaid küsimusi või soovite teha ettepanekuid milliseid ülevaateid võiks veel statistikamoodulis olla, siis palun pöörduge PRIA eelarve- ja analüüsiosakonna poole saates e-kirja aadressil statistika [at] pria [dot] ee.