e-PRIAsse lisandus uus teenus oma maksete info jälgimiseks

Alates 1. juunist näevad kliendid e-PRIAs kõiki oma taotletud toetuste maksete ja võlgnevustega seotud dokumente.

Selleks tuleb e-PRIAs valida menüüst „Dokumendid“. Avanenud lehel tuleb väljal „Meetmegrupp või teenus“ märkida ära valik „Maksed ja võlgnevused“ ning seejärel vajutada „Otsi“.

e-PRIA teenus maksetega seonduva info jälgimiseks

 

e-PRIA täieneb pidevalt

Juba aasta alguses lisandusid e-PRIAsse mitmed uuendused. Nii näiteks näeb nüüd klient e-PRIAs kõiki uue e-PRIA kaudu tema enda või talle PRIA poolt koostatud dokumente. Lisaks saab ta iga PRIA poolt talle koostatava uue dokumendi kohta teate oma e-posti aadressil. Loe lisandunud uuenduste kohta täpsemalt SIIT.

Käesoleval hetkel oleme e-PRIAsse arendamas klientide töölauda, mille kaudu kliendid leiaksid kiiresti ja lihtsalt tee just talle vajalike teenuste või toiminguteni. Samuti käib töö selle nimel, et töölauale luua ka tähtaegade plokk, mis aitaks kasutajal silma peal hoida talle olulistel toetuste või registritegevustega seotud tähtaegadel.

 

Ettepanekud ja tagasiside teenuste kohta on alati oodatud

e-PRIA on loodud selleks, et klientidel oleks võimalik kiirelt ja mugavalt teha erinevaid PRIAga seotud toiminguid. Selleks, et e-PRIA oleks teile heaks abimeheks, oleme huvitatud klientide soovidest, vajadustest ja mõtetest. Palume neist teada anda aadressil teenindus [at] pria [dot] ee.