18. juulil toimub PRIA elektroonset põlluraamatut tutvustav veebiseminar

e-PRIA põldude haldamise teenusesse lisandus kevadel funktsionaalsus, mis võimaldab põlluharijatel elektroonset põlluraamatut (e-põlluraamatut) pidada ka PRIA teenuses. Tule vaata veebiseminaril, milliseid võimalusi elektroonne põlluraamat pakub ning kuidas seda kasutada. Seminaril saab esitada ka küsimusi ning jagada tagasisidet.

Lisaks, 15. juulist tuleb keskkonnasõbraliku majandamise toetuse (KSM) taotlejatel hakata oma põlluraamatut pidama mõnes e-teenuses. Seminaril selgitavad PRIA spetsialistid, mida see määruse nõue tähendab ning kuidas toimida.

Veebiseminar „PRIA elektroonse põlluraamatu kasutamine“ toimub 18. juulil kell 10.30–12.00 Zoomi keskkonnas. Seminarile ei ole vaja eelnevalt registreerida ning kohtumine salvestatakse.

 

Zoomi link: https://us06web.zoom.us/j/88191723070

Meeting ID: 881 9172 3070

Seminariga liitumisel suunatakse külaline esmalt n-ö ootesaali.

 

Põldude haldamise teenuse ja e-põlluraamatu kohta leiab rohkem infot PRIA kodulehelt. Teenuste kasutamise abiinfo on kättesaadav e-PRIAs samm-sammult toiminguid tehes ning teenuse kasutusjuhendi leiab ka PRIA kodulehelt. Põldude haldamise teenuse ja e-põlluraamatu osas saab abi küsida, helistades PRIA põldude registri infotelefonil 737 7660 või kirjutades maa [at] pria [dot] ee (maa[at]pria[dot]ee).