Suvised meenutused PRIA töötajate matkadelt

2020. aasta on igas mõttes olnud maailmas eriline. Priakate jaoks on aasta olnud tähelepanuväärne veel ka seetõttu, et PRIA sai 20 aastaseks.

Enamasti on priakad sel aastal olnud tööl kodukontorites. Et omavahel siiski ka näost näkku kokku saada ja ka tööväliseid emotsioone jagada, kutsus meie regioonide osakond „PRIA 20“ raames teisi priakaid avastama Eestimaa kauneid ja põnevaid kohti erinevates piirkondades. Regioonide osakonna bürood asuvad kõigis Eesti maakondades ning osakonna töötajad valisid oma kodukantides välja looduskaunid ja huvitavad paigad, mida nad tahtsid tutvustada ka oma kolleegidele.

Matkad toimusid nii jalgsi, jalgrattaga, huvisõidurongiga kui ka meresüstaga. Ühised retked viisid erinevatele matkaradadele ja saartele, samuti külastati muuseume, turismitalusid ja ka Haapsalu linna. Juulis ja augustis küll paljud puhkasid, kuid soov töökaaslastega kokku saada oli suur ja osalejaid matkadele jätkus. Toredat aega said koos vanematega veeta ka priakate lapsed, kes üritustele kaasa said tulla. Kokku toimus 14 põnevat matka.

Tore on meenutada kaunist suve ja ammutada tööks jõudu matkadel saadud emotsioonidest ning ilusatest mälestustest.

 

Haapsalus linnaekskursioonil
Kassinurme tuur
Jaanalind Muhu turismitalus
Pöörilaiu meresüstamatkal
Vastseliina piiskopilinnus
Hiiumaa retk
Kooraste rattamatk
Poruni matk
Saku mõisa külastus
Ekskursioonil piiskopilinnuses
Hüppassaare rabamatk
Muhu turismitalu
Pöörilaiu meresüstamatk
Valgesoo matk
Äntu loodusmatk