PRIA uus koduleht võitis Kuldmuna konkursil Kuldmuna

Eesti suurim loovusfestival Kuldmuna jagas 1. juulil 2021. aastal Põhjala tehases kuld-, hõbe- ja pronksmunasid. PRIA uus kodulehekülg pälvis disaini ja meisterlikkuse valdkonna veebi kasutajakogemuse/kasutusmugavuse alamkategoorias Kuldmuna.

Tänavu kevadel sai PRIA uus koduleht juba üheaastaseks ning oleme klientidelt saanud lehe kohta väga palju positiivset tagasisidet. Me oleme väga rõõmsad, et PRIA kodulehte peavad märkimist väärivaks ka disainivaldkonna parimad.

Veebi ja rakenduste disaini neljandas kategoorias „Kasutajakogemus ja kasutajamugavus: UX/UI teekond“ sai PRIA koduleht KULDMUNA. Žürii sõnul on PRIA koduleht üks kõige analüüsitum, põhjalikum ja testitud veebileht Eestis, see on erakordne avaliku sektori saavutus, mis täidab oma eesmärki ja toimib.

Suur tänu Velveti disainiagentuurile suurepärase koostöö eest! Aitäh projektijuht Ivo Visak, strateegiline disainer Joel Kotsjuba, UX disainer Kristjan Pikk ning illustraator Anastassia Tšepaikina! Samuti tahame tänada kõiki PRIA töötajaid ja kliente, kes meie uue kodulehe valmimisse oma panuse andsid!

Konkurssi Kuldmuna korraldab Turundajate Liit MTÜ.