PRIA hakkab toetuste taotlejatele korraldama veebiseminaride sarja

Alates aprillist hakkab PRIA korraldama veebiseminaride sarja, kus käsitletakse olulisemaid teemasid, mida silmas pidada PRIA toetuste taotlemisel.

Igal veebiseminaril on etteantud kindel alateema, aga peame väga oluliseks ka osalejate vahetut tagasisidet, et saaksime veelgi põhjalikumalt käsitleda just neid teemasid, mis meie taotlejatele enim huvi pakuvad.

Esimene veebiseminar toimub juba 15. aprillil kell 14.00-15.00.

Seekordse infoseminari peafookus keskendub sellele MIKS, KUIDAS ja KELLE huve kaitseb PRIA toetuste jagamisel. Arutame läbi toetuste olemuse ja proovime teha vahet millal toetuste saamisega on kõik hästi ja millal see vaid näib nii. Kas JOKK tähendab, et kõik on korras. Kuidas PRIA näeb keerulisi olukordi ja kuidas kliendid võiksid keerulistes olukordades toimida. Mida teha selleks, et taotlemine, investeeringu teostamine ning ka toetusraha maksmine toimuks tõrgeteta ja kogu selle koostöö jooksul ei tekiks ootamatuid ebameeldivaid üllatusi. Näeme igapäevatöös sageli olukordi, kus taotlejad eksivad ja soovivad tekkinud halba olukorda lahendada, kuid nad pole osanud selleks valida sobilikke vahendeid. Miks, kuidas ja milleks PRIA riske hindab?

Veebiseminari esimese osa eelregistreerumise avame aprilli alguses. Jälgi infot PRIA kodulehelt ja Facebookist ürituse lehelt.