Süsteemianalüütik (määratud ajaks)

Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

SÜSTEEMIANALÜÜTIK (määratud ajaks)

Sa oled nutikas, pealehakkaja, tahad õppida ja areneda ning otsid võimalust anda tubli panus uuenduslike tehniliste lahenduste väljatöötamisse tõeliselt olulises valdkonnas?

PRIA IT-meeskond ja Eesti maaelu vajavad just sinusugust asjalikku kaaslast, et koos pakkuda oma klientidele, töötajatele ja partneritele igapäevatoimetusi tõeliselt väärtustavaid ning rohelisse tulevikku vaatavaid IT-lahendusi.

 

Sinu ülesandeks on kliendi soovide analüüsimine tehnilisest vaatenurgast, nende disainimine (näiteks kasutajaliidese prototüübi loomine) ning tarkvaraarendajatele täpse kirjelduse edastamine. Lisaks sellele mahub PRIAs süsteemianalüütiku töölauale ka testplaani koostamine ja testimine.

Meie juures on sul asjatundlikud ja pühendunud meeskonnakaaslased, kes ei jäta Sind üksi ja on lahkelt valmis juhendama. Sind ootab põnev ja rutiinivaba töö PRIA uute arengusuundade realiseerimisel. Sa saad teha missiooniga tööd ja olla pidevas arengus läbi suurte ja oluliste infosüsteemide ning e-teenuste arendamise, mis on otseselt ja igapäevaselt meie 50 000 kliendi töövahendid.

Meie juures on tore, sest:

  • Tööpäevad piirduvad meil 8 tunniga ja tööaja osas oleme võimaluste piires paindlikud;
  • Puhata saad 35 kalendripäeva aastas, lisaks anname sulle 4 energiapäeva aastas;
  • Sind ootab töölaud Tartu kesklinnas asuvas kontoris, kuid soovi korral võid teha tööd ka kodukontorist. PRIAl on Kaugtöö Tegija märgis;
  • Ja muidugi seisame hea ka Sinu tervise eest toetades tervisespordikulude osalist hüvitamist.

Me hindame kõrgelt, kui sul on IT alane kutse- või kõrgharidus (võib olla omandamisel) või oled enda võimed süsteemianalüütikuna juba kusagil proovile pannud.

 

Ootame Sinu CV-d või linki LinkedIn profiilile koos lühikese põhjendusega, miks Sa sellest rollist huvitatud oled konkurss [at] pria [dot] ee. 

Kuulutus on aktiivne kuni sobiva kandidaadi leidmiseni.

 

Väljavalituks osutunud kandidaatidega suhtleme helis ja pildis Skype vahendusel.

Palume lisada kandideerimisavaldusele enda Skype konto.

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave siin.

Tööle asumise aeg:

kokkuleppel

Pakutav palk:

sõltuvalt senisest töökogemusest kuni 2100 eurot (bruto).

Tööaeg:

täistööaeg (määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni)

Konkursi kontaktisik:

Liisi Kase (värbamisspetsialist), konkurss [at] pria [dot] ee, telefon 737 1343

Töö sisu kohta annab infot:

Getter Kartau (projektijuht), Getter [dot] Kartau [at] pria [dot] ee, telefon 513 2247