Süsteemianalüütik (määratud ajaks)

PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine.

Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

 

SÜSTEEMIANALÜÜTIK (määratud ajaks)

 

Oled juba mõningase kogemusega süsteemianalüütik, kellel on julgust kätt proovida ka arendusega ning kelle silm läheb särama, kui töölauale ilmub järjekordne Jira vea pilet– siis otsime just sind!

Otsime oma meeskonda süsteemianalüütikut, kes on „parem käsi“ arendajale andmevigade põhjuste otsimisel, lahenduste leidmisel ning realiseerimisel. Töö oluliseks osaks on tellija nõuete analüüsimine, dokumenteerimine ja SAP BusinessObjects’i toe pakkumine.

Otsime just Sind, kui oled hea suhtleja ning oskuslik kuulaja, oskad näha seoseid ja suurt pilti, omad head eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, oled süsteemne ja järjekindel ning viid alustatu lõpuni, oled oma töös iseseisev kuid väärtustad ka meeskonnatööd ning omad IT-alast kutse- või kõrgharidust.

Kasuks tuleb varasem töökogemus ärianalüüsitarkvaraga SAP BusinessObjects, kogemus SQL ning Oracle andmebaasitehnoloogias.

Pakume Sulle asjatundlikke ja pühendunud meeskonnakaaslasi, kes ei jäta Sind üksi, tööalast juhendamist, 35 kalendripäeva põhipuhkust aastas, kaasaegset töökeskkonda asukohaga Tartu kesklinnas, kaugtöö tegemise võimalust, võimaluste piires paindlikku tööaega ning tervisespordikulude osalist hüvitamist.

 

Ootame Sinu kandideerimisavaldust ja CV-d aadressil konkurss [at] pria [dot] ee hiljemalt 18.04.2021.

Väljavalituks osutunud kandidaatidega suhtleme helis ja pildis Skype vahendusel.

Palume lisada kandideerimisavaldusele enda Skype konto.

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave siin.                                                                                                                                         

       

Tööle asumise aeg:

mai 2021

Asukoht:

Tähe 4, Tartu 51010/kodukontor

Tööaeg:          

täistööaeg (määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni)

Pakutav palk:

sõltuvalt töökogemustest kuni 1800 € (bruto)

Ametikoha nimetus:

Tarkvaraarenduse büroo süsteemianalüütik

Konkursi kontaktisik:

Liisi Kase (värbamisspetsialist), konkurss [at] pria [dot] ee, telefon 737 1343

Töö sisu kohta annab infot:

Peeter Lind (tarkvaraarendaja), Peeter [dot] Lind [at] pria [dot] ee, telefon 737 1237