Arendusspetsialist

Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

ARENDUSSPETSIALIST

Oled innovaatilise mõtteviisiga, varasemalt kokku puutunud tarkvaraarendusega ja motiveeritud panustama uue registri loomisesse – siis otsime just Sind!

Sinu peamisteks ülesanneteks PRIAs on:

  • IT lähteülesannete kirjutamine;
  • detailanalüüsides osalemine;
  • seotud osapooltega suhtlemine;
  • funktsionaalsuste testimine;
  • juurutusprotsessides osalemine.

 

Otsime oma sõbralikku ja uuendusmeelsesse meeskonda inimest, kes on hooliv, pühendunud ja toetav meeskonnatöö tegija ning kiire õppija. Sa võiksid olla avatud mõtlemisega, initsiatiivikas, julge, korrektne, tasakaalukas, olla koostööle ja lahendustele suunatud.

Meie juures ootab Sind toetav meeskond, huvitav ja eneseteostusvõimalusi pakkuv töö, võimalus õppida ning panustada erinevatesse teemadesse, tööalane juhendamine, 35 päeva põhipuhkust aastas ning täiendav motivatsioonipakett, kust igaüks leiab endale midagi sobivat. Lisaks anname sulle 4 energiapäeva aastas. Sind ootab töölaud Tartu kesklinnas asuvas kontoris, kuid soovi korral võid teha tööd ka kodukontorist. PRIAl on Kaugtöö Tegija märgis.

Sobival kandidaadil on kõrgharidus, varasem tarkvaraarendusprojektis osalemise kogemus või IT lähteülesannete kirjutamise oskus, väga hea arvuti kasutamise oskus, väga hea eesti keele oskus, hea inglise keele oskus, analüütiline mõtlemine. Sa märkad nii detaile, kui omad suure pildi nägemise võimet, oskad töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas, sul on iseseisev teadmiste omandamise oskus, hea kuulamisoskus ning oskus teistega arvestada.

Kasuks tulevad IT-alane kõrgharidus, tarkvaraprojektide juhtimise kogemus, andmete pärimise oskus Business Objects-iga, SQL päringute lugemise oskus, vene keele oskus suhtlustasandil, arusaamine toetuste menetlusprotsessidest ja koostööprojektides osalemise kogemus.

 

Kandideerimisavaldus, CV ja motivatsioonikiri palume saata aadressil konkurss [at] pria [dot] ee hiljemalt 12.12.2021.

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave siin.

Tööle asumise aeg: 

03.01.2022

Tööaeg:             

täistööaeg

Pakutav palk:    

sõltuvalt eelnevast töökogemusest peale katseaja edukat läbimist kuni 1900 eurot (bruto)

Teenistuskoha nimetus:        

registrite osakonna arendusspetsialist

Konkursi kontaktisik:

Liisi Kase (värbamisspetsialist), konkurss [at] pria [dot] ee , telefon 737 1343

Töö sisu kohta annab infot:

Kiido Levin (registrite osakonna juhataja), Kiido [dot] Levin [at] pria [dot] ee, telefon 737 7625