Analüütik (määratud ajaks)

Meie missiooniks on: üheskoos elujõulise ja loodusest hooliva Eestimaa heaks! Töötame selle nimel, et aastal 2027 hinnatakse PRIAt kasuliku ja usaldusväärse eesti toidu ja maaelu eest seisva partnerina, kus töötavad hoolivad ja õnnelikud inimesed.

Arhitektuurimeeskond otsib analüütikut (määratud ajaks)

Sa oled entusiastlik, initsiatiivikas ja pühendunud. Tahad õppida ja areneda ning otsid võimalust anda enda panus uute digilahenduste väljatöötamisse päriselt olulises valdkonnas?

 

Tule ja aita kujundada PRIA infosüsteemide arhitektuuri, et pakkuda maaelu edendavatele inimestele läbimõeldud, turvalisi ja töökindlaid digilahendusi. Garanteerime, et Sind ootab oluline ja põnev töö PRIA uute arengusuundade elluviimisel, kus koos anname toetuste jagamisele, teadmusteenustele ja registripidamise lahendustele uue sisu ning digirohelise hingamise.

Sinu ülesandeks on arhitektuuri ja tehniliste lahenduste dokumenteerimine, infosüsteemi uute lahenduste nõuetele vastavuse kontrollimine, kasutusel olevate liideste ja liidestuste kirjeldamine ning ajakohasena hoidmine, osalemine arendusprotsessis ja arendusmeeskondade nõustamine. Sa oled paremaks käeks ning mõttekaaslaseks meie väga kogenud tarkvara arhitektile.

Pakume Sulle asjatundlikke ja pühendunud meeskonnakaaslasi, kes ei jäta Sind üksi ja on lahkelt valmis juhendama ja aitama. Sa saad olla pidevas arengus suurte ja oluliste digilahenduste loomisel ja uuendamisel. Meie infosüsteemid on ööpäevaringselt otseselt 50 000 kliendi ja laiemalt kogu maaelu käsutuses.

 

Meie juures on tore, sest:

  • tööpäevad piirduvad meil 8 tunniga ja tööaja osas oleme võimaluste piires paindlikud;
  • puhata saad 35 kalendripäeva aastas, lisaks anname sulle 4 energiapäeva aastas;
  • PRIAl on Kaugtöö Tegija märgis - võid teha tööd kodukontoris, kuid Sind ootab töölaud ka Tartu kesklinnas asuvas kontoris;
  • ja muidugi seisame hea ka Sinu tervise eest toetades tervisespordikulude osalist hüvitamist.

 

Me hindame kõrgelt, kui Sul on IT alane kutse- või kõrgharidus ja oled enda võimed analüütikuna juba kusagil proovile pannud, kuid akadeemilise hariduse puudumine ei ole tingimata takistuseks, kui olemas on valdkonna töökogemus.

 

Ootame Sinu CV-d või linki LinkedIn profiilile koos lühikese põhjendusega, miks Sa sellest rollist huvitatud oled aadressil konkurss [at] pria [dot] ee. Konkurss on avatud kuni sobiva kandidaadi leidmiseni.

Väljavalituks osutunud kandidaatidega suhtleme helis ja pildis Skype'i vahendusel.

Palume lisada kandideerimisavaldusele enda Skype'i konto.

                                                                                                                                                          

Ootame Sind tööle esimesel võimlausel töötasuga kuni 2100 eurot (bruto).

Täistööaeg määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni.

Sinu küsimustele vastab Liisi Kase (värbamisspetsialist) telefonil 737 1343.