PRIA tööandjana

Kui Sulle läheb korda elu võimalikkus maal, siis on PRIA just õige koht, kus oma teadmisi ja oskusi rakendada. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Selle eesmärgi nimel oleme tegutsenud viimased kakskümmend aastat. Tänu PRIA jagatavatele toetustele on paljud ettevõtlikud inimesed maal saanud tuult tiibadesse, et teha teoks unistused, mis muidu jäänuks raha puuduse tõttu ära.  

Kui sa soovid aidata meil maaellu kindlustunnet pakkuda ja tõsta Eesti konkurentsivõimet Euroopas, siis võid just Sina olla see inimene, keda me vajame oma meeskonda. Väärtustame laia silmaringiga töötajaid, kes soovivad panustada PRIA töösse ning on valmis õppimiseks ja enesetäiendamiseks.

Kui soovid osaleda meie konkurssidel või tahad tööpakkumiste kohta täpsemalt küsida, kirjuta aadressil konkurss [at] pria [dot] ee või helista telefoninumbril 737 1343.

Kandideerimisel pead arvestama, et meie personalivalik on suhteliselt pikk ja põhjalik protsess ning konkursi tulemuste selgumine võtab aega. 

Praktika PRIAs

Kui soovid sooritada praktika PRIAs, siis saada meile palun enda CV, praktika juhend (olemasolul), soovitav praktika läbimise aeg ja koht aadressile konkurss [at] pria [dot] ee.

Palun kirjuta sooviavaldusse lisaks:

  • Miks soovid oma praktika läbida PRIAs?
  • Millises PRIA osakonnas/büroos oleksid praktika sooritamisest huvitatud?
  • Mis teemad ja valdkonnad sulle huvi pakuvad?

Praktika PRIAs ei ole tasustatud.