PRIA tööandjana

Kui Sulle läheb korda elujõuline ja loodusest hooliv Eestimaa ning elu võimalikkus maal, siis on PRIA just õige koht, kus oma teadmisi ja oskusi rakendada. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Oleme makseagentuur ning info ja teadmuse koguja, hoidja ja jagaja. Me väärindame andmed kasulikuks teadmuseks ja teeme selle kõikidele partneritele ja klientidele neile vajalikul hetkel ja kujul kättesaadavaks – olgu väljundiks interaktiivne kaart huvipakkuva infoga, täppispõllumajandust toetav spetsiifiline soovitus, eeltäidetud toetustaotlus või registriandmete alusel välja makstud toetussumma.  

Kui Sa soovid aidata meil maaellu kindlustunnet pakkuda ja tõsta Eesti konkurentsivõimet, siis võid just Sina olla see inimene, keda me vajame oma meeskonda. Väärtustame laia silmaringiga töötajaid, kes soovivad panustada PRIA töösse ning on valmis õppimiseks ja enesetäiendamiseks.

Kui soovid osaleda meie konkurssidel või tahad tööpakkumiste kohta täpsemalt küsida, kirjuta aadressil konkurss [at] pria [dot] ee või helista telefoninumbril 5666 4019.

Kandideerimisel pead arvestama, et meie personalivalik on suhteliselt pikk ja põhjalik protsess ning konkursi tulemuste selgumine võtab aega.