Testija

Meie missiooniks on: üheskoos elujõulise ja loodusest hooliva Eestimaa heaks! Töötame selle nimel, et aastal 2027 hinnatakse PRIAt kasuliku ja usaldusväärse eesti toidu ja maaelu eest seisva partnerina, kus töötavad hoolivad ja õnnelikud inimesed.

TESTIJA

Sa oled pealehakkaja, tahad õppida ja areneda ning otsid võimalust anda enda panus uute digilahenduste väljatöötamisse päriselt olulises valdkonnas?

Eriotstarbelise diislikütuse õigustatud isikute registri projekti meeskond ootab just Sind!

 

Meie juures saad arendada enda tehnilisi oskusi ja anda oma panus pilvelahendusena töötava ja ööpäevaringselt kasutatava registri loomisse. Tule ja loome koos lahenduse, mis aitab Eesti põllumajandusettevõtjatel maailmaga konkurentsis püsida ja pakkuda taskukohase hinnaga kvaliteetset kodumaist toitu.

Sinu ülesandeks on testimise planeerimine ja korraldamine (sh testplaanide koostamine), testimise käigus ilmnenud vigade raporteerimine ja edastamine arenduspartnerile, testimisega seotud dokumentatsiooni haldamine ja suhtlemine erinevate osapooltega.

Pakume Sulle mõõdukas koguses tegutsemisvabadust, asjatundlikke ja pühendunud meeskonnakaaslasi, kes ei jäta Sind üksi ja on lahkelt valmis juhendama ja aitama. Hindame iseseisvat pealehakkamist ja otsustusjulgust.

 

Meie juures on tore, sest:

  • tööpäevad piirduvad meil 8 tunniga ja tööaja osas oleme võimaluste piires paindlikud;
  • puhata saad 35 kalendripäeva aastas, lisaks anname sulle 4 energiapäeva aastas;
  • töökoha osas oleme paindlikud – võid teha tööd kodukontoris, kuid Sind ootab töölaud ka Tartu kesklinnas asuvas kontoris. PRIAl on Kaugtöö Tegija märgis;
  • ja muidugi seisame hea ka Sinu tervise eest toetades tervisespordikulude osalist hüvitamist.

 

Me hindame kõrgelt, kui sul on IT alane kutse- või kõrgharidus ja oled enda võimed testijana juba kusagil proovile pannud, kuid akadeemilise hariduse puudumine ei ole tingimata takistuseks, kui olemas on valdkonna töökogemus.

 

Ootame Sinu CV-d või linki LinkedIn profiilile koos lühikese põhjendusega, miks Sa sellest rollist huvitatud oled aadressil konkurss [at] pria [dot] ee. Konkurss on avatud kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Töö projektis on tähtajaline kuni 31.12.2023.

Väljavalituks osutunud kandidaatidega suhtleme helis ja pildis Skype' vahendusel.

Palume lisada kandideerimisavaldusele enda Skype'i konto.     

                              

Ootame Sind tööle esimesel võimlausel töötasuga kuni 2300 eurot (bruto).

Sinu küsimustele vastab Liisi Kase (värbamisspetsialist) telefonil 737 1343.