Teenuste juht

PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine.

Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

TEENUSTE JUHT

Otsid oma elus midagi põnevat, kus ühtaegu saaksid olla liider oma meeskonnas ja samas arendada riigi tasandil teenuseid, mis aitavad kaasa maaelu arengule? Tule meile!

Otsime teenuste juhti Maaelu Arengukava teadus- ja koostöötoetuste valdkonda. Teenuste juhi töö eesmärgiks on tema vastutusalasse jäävate Maaelu Arengukava teenuste tõhustamine, menetluse ja arenduse koordineerimine, ühtlustamine koostöös asutuse teenuste juhtide, üksuste ja juhtkonnaga, Maaeluministeeriumi ning teiste koostööpartneritega.

Otsime oma meeskonda laia silmaringiga julget, positiivset ja töökat inimest, kes on hea suhtleja, algatusvõimeline, tahab õppida ning on valmis töötama nii iseseisvalt kui ka koos meeskonnaga eesmärkide saavutamise nimel. Sobiv kandidaat on hea enesejuhtija ja prioriteetide seadja, asjalik otsustaja ning oma valdkonna eest vastutaja.

Kui sul on kõrgharidus, oled kohusetundlik, hooliv ja täpne, hea eesti keele oskusega kõnes ja kirjas, hea inglise keele valdaja (oskus lugeda ja mõista EL regulatsioone ja juhendmaterjale) ning sulle läheb korda Eesti elu tulevik, siis see koht on sinu!

Kasuks tuleb eelnev juhtimiskogemus, vene keele oskus suhtlustasandil, hea orienteerumine seadusandlusega töötamisel, riigihangete läbiviimise/kontrollimise kogemus.

Omalt poolt pakume mõnusat ja hästi koostöötavat meeskonda, huvitavaid töötunde ja kohtumisi põnevate inimestega, tööalast juhendamist, 35 kalendripäeva põhipuhkust aastas.

Meie organisatsioon on innovaatiline, tööaeg on paindlik ja saad olla ise oma aja peremees.

 

Kandideerimisavaldust, CV-d ja esseed teemal „Kuidas ma juhin, motiveerin ja hoian oma meeskonda kaugtööl olles, sealjuures ennast märgates.“ ootame aadressile konkurss [at] pria [dot] eekonkurss [at] pria [dot] ee ( ) hiljemalt 02.03.2021.

Väljavalituks osutunud kandidaatidega suhtleme helis ja pildis Skype vahendusel.

Palume lisada kandideerimisavaldusele enda Skype konto.

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave siin.

Tööle asumise aeg:

märts 2021

Asukoht:

Tähe 4, Tartu 51010/kodukontor

Tööaeg:            

täistööaeg

Pakutav palk:

sõltuvalt senisest töökogemusest 1900-2100 € (bruto)

Konkursi kontaktisik:

Liisi Kase (värbamisspetsialist), konkurss [at] pria [dot] ee, telefon 737 1343

Töö sisu kohta annab infot:  

Piret Kljutšivski (arengutoetuste osakond), Piret [dot] Kljutshivski [at] pria [dot] ee, telefon 737 1250