Süsteemianalüütik (ajutiselt äraoleva teenistuja naasmiseni)

PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine.

Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

SÜSTEEMIANALÜÜTIK (ajutiselt äraoleva teenistuja naasmiseni)

Sa oled nutikas, pealehakkaja, tahad õppida ja areneda ning otsid võimalust anda tubli panus uuenduslike tehniliste lahenduste väljatöötamisse tõeliselt olulises valdkonnas?

PRIA IT meeskond ja Eesti maaelu vajavad just sinusugust asjalikku kaaslast, et koos pakkuda oma klientidele, töötajatele ja partneritele igapäevatoimetusi tõeliselt väärtustavaid ning rohelisse tulevikku vaatavaid IT-lahendusi.

Sinu ülesandeks on kliendi soovide analüüsimine tehnilisest vaatenurgast, nende disainimine (näiteks kasutajaliidese prototüübi loomine) ning tarkvaraarendajatele täpse kirjelduse edastamine. Lisaks sellele mahub PRIAs süsteemianalüütiku töölauale ka testplaani koostamine ja testimine.

Pakume Sulle asjatundlikke ja pühendunud meeskonnakaaslasi, kes ei jäta Sind üksi ja on lahkelt valmis juhendama. Sind ootab põnev ja rutiinivaba töö PRIA uute arengusuundade realiseerimisel. Sa saad olla pidevas arengus läbi suurte ja oluliste infosüsteemide ning e-teenuste arendamise, mis on otseselt ja igapäevaselt meie 50 000 kliendi töövahendid.

Tööpäevad piirduvad meil 8 tunniga ja tööaja osas oleme võimaluste piires paindlikud. Puhata saad 35 kalendripäeva aastas, lisaks anname Sulle 1 päeva kvartalis, et võtta aega iseendale. Sind ootab töölaud Tartu kesklinnas asuvas kontoris, kuid soovi korral võid teha tööd ka kodukontorist. Ja muidugi seisame hea ka Sinu tervise eest toetades tervisespordikulude osalist hüvitamist.

Me hindame kõrgelt, kui sul on IT alane kutse- või kõrgharidus (võib olla omandamisel) või oled enda võimed süsteemianalüütikuna juba kusagil proovile pannud.

Tööle asumise aeg on august 2021.

 

Ootame Sinu CV-d või linki LinkedIn profiilile koos lühikese põhjendusega, miks Sa sellest rollist huvitatud oled ja palgasoovi aadressil konkurss [at] pria [dot] ee  hiljemalt 21.06.2021.

Väljavalituks osutunud kandidaatidega suhtleme helis ja pildis Skype vahendusel või Tartu kontoris.

Palume lisada kandideerimisavaldusele enda Skype konto.                                                                                                                                                     

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave asub siin.

Sinu küsimustele vastab Liisi Kase (värbamisspetsialist) telefonil 737 1343.