Lisatud: 29. aprill 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

29Apr2004 Veiseliha impordilitsentse saab taodelda vaid järgmisel nädalal

Nende kvootide raames impordilitsentside taotlemise juhised on üleval Põllumajanduse Informatsiooni ja Registrite Ameti (PRIA) kodulehel.

 

Kvoodi piires on võimalik importida tooteid 20%väärtuselise tollimaksuga. Tavakohane tollimaks koosneb 12,8% väärtuselisest tollimaksust, millele on lisatud olenevalt tootest 141,4 kuni 304,1 ¤/100 kg kohta.

 

Taotlemiseks on avatud ka teisi 2003. a 1. juulist 2004. a 30 juunini kehtivaid tariifikvoote, kuid nende piires litsentside taotlemine ei ole ajaliselt nii piiratud või toimub nende taotlemine hilisemal perioodil.

 

Täpsemat teavet saab PRIA-st. Samuti on teave kättesaadav PRIA kodulehel, kus olemasolevat informatsiooni pidevalt täiendatakse ja värskendatakse.

 

 

Põllumajandusministeeriumi

Pressinõunik

Iiris Saluri

Tel 625 6254
Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner