Lisatud: 05. november 2009

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

05Nov2009 Veefoorumil arutletakse veekaitse ja põllumajanduse teemadel

Põllumajandusministeerium koostöös Maaelu Edendamise Sihtasutusega korraldab teisipäeval, 17. novembril Tallinnas KUMU Kunstimuuseumi suures auditooriumis veefoorumi, mille eesmärk on arutleda veekaitse ja põllumajanduse teemadel.

Tähelepanu all on põllumajanduse mõju pinnaveele, Läänemerele ja siseveekogudele, põhja- ja joogivee olukord, maaparandus, põllumuldade seire, samuti keskkonda säästvate piirangute mõju põllumajandusele. Põllumajandusministeeriumi asekantsler Toomas Kevvai ja Keskkonnaministeeriumi asekantsler Harry Liiv juhivad arutelu teemal „Põllumajandus- ja veepoliitika Euroopa Liidus".

Foorumi avab põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder, ettekannetega astuvad üles eksperdid ja teadlased Eestist, Soomest ja Rootsist.

Üritus toimub rahvusvahelise projekti „Baltic AGREEMENT" raames.

Huvilistel palume registreeruda 10. novembriks e-posti aadressil veefoorum@mes.ee või telefonil 648 4064. Registreerimisel märkige oma nimi, kontakttelefon või e-posti aadress ning andke teada, kas soovite tulla Tallinna ühise bussiga. 53-kohaline buss sõidab marsruudil Võru-Tartu-Paide-Tallinn. Täpsema info ja transpordi ajakava leiate PIKK-portaalist www.pikk.ee/?articleID=14685

Foorumist osavõtt on tasuta.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus