Lisatud: 13. juuli 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

13Jul2005 Uuringust selgus, et põllumehed tahavad saada infot postiga koju

Uuringust selgus, et PRIA kliendid saavad infot põllumajandustoetuste ja -registrite kohta peamiselt Maalehest ja PRIA poolt välja antud trükistest ning otsepostitusega koju saadetavast infoleht "PRIA Uudised". Suurtootjate seas on sageli kasutatavaks infokanaliks ka internet. Väiketootjad kasutavad internetti info saamiseks kaks korda harvem, kui suurtootjad, kuid väiketootjad saavad suurtootjatest kaks korda sagedamini infot televisioonist ja raadiost.

Kaks aastat tagasi tehtud sarnasest uuringust selgus, et siis peeti kõige arusaadavamaks PRIA piirkondlikust büroost, keskusest ja konsulentidelt saadud infot st suulist infot. Nüüd peetakse kõige arusaadavamaks PRIA poolt välja antud kirjalikku infot.

Mis puutub info saamise kiirusesse, siis vastajad pidasid konkurentsitult kõige kiiremaks infokanaliks internetti, sellele järgnesid PRIA piirkondlik büroo, PRIA poolt välja antud trükised ja infoleht "PRIA Uudised".

PRIA piirkondlike büroode klienditeenindusega on rahul ligi 95% ja PRIA keskuse klienditeenindusega üle 96% vastanutest. Piirkondlike büroode klienditeenindusega väga rahul olevate vastajate osakaal on tõusnud kahe aasta jooksul 10%. Kõige rohkem ollakse rahul PRIA Viljandi ja Jõgeva büroo klienditeenindusega. Ühtegi rahulolematut vastajat ei olnud Jõgeva, Lääne-Viru ja Ida-Viru büroo klientide hulgas.

 

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus