Lisatud: 23. veebruar 2011

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

23Veebr2011 Türgi põllumajandusminister saab täna Maarjamaa Risti teenetemärgi

Eestit külastab täna Türgi põllumajandusminister Mehmet Mehdi Eker, kes kohtub põllumajandusminister Helir-Valdor Seedriga ja saab president Toomas Hendrik Ilveselt Maarjamaa Risti teenetemärgi.

Põllumajandusminister Seedri sõnul on Eesti ja Türgi koostöö hoogustunud just viimastel aastatel ning selle silmapaistvamaks saavutuseks on koostööleping Eesti tõuloomade veoks Türki. „See on suureks tunnustuseks Eesti tõuaretusele, sest Türgi huvi meie loomade vastu on kordades suurem, kui me rahuldada suudame," rääkis Seeder. „Euroopa Liidus on mõni üksik riik, kelle loomadele Türgi valla on."

Tänasel kohtumisel arutavad kahe riigi ministrid edasist koostööd, sest Türgil on suur huvi kaasata oma põllumajanduse reformimisse Eesti spetsialiste ja nende teadmisi. „Esimese selleteemalise projektiga oleme me juba alustanud ning Eesti eksperdid on Türgis juba esimesed koolitused ka läbi viinud," märkis Seeder.

Türgi põllumajandusminister osaleb ka täna kell 13 Eesti Pangas toimuval pidulikult üritusel, kus Eesti Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves annab üle riiklikud teenetemärgid. Ekerile antakse üle Maarjamaa Risti III klassi teenetemärk.

Uudised

Euroopa Kontrollikoda on 2019.a. aasta alguses avaldanud oma eriaruande 01/2019 „Võitlemine pettustega ELi raha kasutamisel: vajadus tegutseda“. Kontrollikoda on Euroopa Liidu sõltumatu audiitor ja annab hinnangu nii Euroopa Komisjoni kui ka liikmesriikide süsteemidele. Kontrollikoja eriaruande hinnangul peaks EL tugevdama võitlust pettuste vastu ja anti mitmeid soovitusi, kuidas tuleks pettustevastast süsteemi

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus