Lisatud: 10. veebruar 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

10Veebr2006 Töö kaotanud kalurid saavad PRIAst struktuuritoetust

Toetuse eesmärk on toetada kalureid kalapüügi lõpetamisel. Toetus on mõeldud laevapere liikmetele, kes kaotavad või on kaotanud töö RAKi meetme 3.9 raames utiliseeritud või sihtotstarvet muutnud kalalaevadel.

Maksimaalne toetussumma ühe taotleja kohta on kuni 156 466 krooni ja sõltub nõuetele vastava taotluse esitanud laevapere liikmete arvust. Tulumaksuseaduse kohaselt kuulub toetus tulumaksuga maksustamisele.

Toetus makstakse välja pärast seda, kui laev, mille pardal taotleja töötas, on lõplikult püügilt kõrvaldatud. Pärast toetuse väljamaksmist ei tohi toetuse saaja 12 kalendrikuu jooksul asuda tööle kalalaeva pardal ega tegeleda kutselise kalapüügiga.

Taotluste vastuvõtt toimub 13. veebruarist kuni 2. märtsini PRIA Pärnu, Lääne, Saare, Hiiu, Harju, Lääne-Viru ja Ida-Viru maakonna büroos. Taotluste läbivaatamine ja otsuste tegemine võib võtta kuni 50 tööpäeva alates taotluste esitamise tähtaja lõppemisest. Täpsemat infot saab PRIA veebilehelt.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner