Lisatud: 23. november 2012

Viimati muudetud: 23. november 2012

A A A
Prindi rss

Uudised

23Nov2012 Tähelepanu seoses põllumassiivide piiride uuendamisega

Head kliendid!

Seoses põllumassiivide piiride uuendamisega novembrist-märtsini ei ole PRIA avalikul veebikaardil ja e-PRIA kaardirakenduses kõik põllumassiivid nähtavad.

2012. aasta ortofoto hõlmab Saaremaad, Hiiumaad ja Läänemaad. Väiksemas ulatuses on kaetud ka Harjumaa, Raplamaa ja Pärnumaa Läänepoolsed osad. Massiivid jõuavad kaardirakendustesse tagasi jooksvalt pärast seda, kui PRIA  on massiivid üle vaadanud ja vajadusel muutnud.

Kindlasti palume eelnevaga arvestada, kui soovite esitada e-PRIAs  pindalatoetuste taotluse muudatusavaldust, kuna muutmisel olevaid põllumassiive ei saa Te enne nende piiride uuendamist uuesti 2012. aasta pindalatoetuste taotlusele lisada.
Probleemi lahendamiseks pöörduge enne muudatusavalduse esitamist PRIA põldude registri büroo poole (kirjutage aadressil maa@pria.ee või  helistage telefonil 7377 615) ning andke teada oma muutunud põllumassiividest. Põldude registri büroo kontrollib nende põllumassiivide toetusõiguslikkust ning viib need esimesel võimalusel e-PRIAsse.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus