Lisatud: 05. september 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

05Sep2005 Tartus alustas tegevust LEADER infokeskus

Infokeskus hakkab andma infot LEADER-programmi olemusest, kogemustest Euroopas, nõustama ja koordineerima tegevusgruppide tegevust ja võrgustikutööd, koordineerima vastavat ekspertabi ning koostööd teiste Euroopa Liidu riikidega LEADER tegevuste osas. Infokeskus hakkab korraldama ka LEADER meedet tutvustavaid seminare ja infopäevi. Infokeskuse asukohaks on Tartu, Tuglase 13, tuba 23.

 

Infokeskusel on loomisel ka LEADER veebilehekülg, kus hakatakse kajastama informatsiooni LEADER meetme ja programmi printsiipide kohta, kasulikke linke, Eestis ja mujal Euroopas LEADER programmi osas toimuvat, viiteid seadusandlikele aktidele ja programmdokumentidele. Sinna koondatakse ka teave seminaride ja infopäevade toimumise kohta, andmed LEADER infokeskuse kontori lahtiolekuaegade ja kontaktandmete kohta ning trükiste veebiväljaanded.

 

Infokeskuse lahtiolekuaegadeks on esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel 12.30 - 16.30 ning teisipäeval ja neljapäeval 8.30 - 12.30.

 

Lisainformatsioon:

Kairi Kell

Teabekoordinaator

Tel: 7421 771

E-post: kairi.kell@mai.ee

 

Margus Palu

Avalike suhete osakond

Põllumajandusministeerium

Tel: 6256 524

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike