Lisatud: 05. september 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

05Sep2005 Tartus alustas tegevust LEADER infokeskus

Infokeskus hakkab andma infot LEADER-programmi olemusest, kogemustest Euroopas, nõustama ja koordineerima tegevusgruppide tegevust ja võrgustikutööd, koordineerima vastavat ekspertabi ning koostööd teiste Euroopa Liidu riikidega LEADER tegevuste osas. Infokeskus hakkab korraldama ka LEADER meedet tutvustavaid seminare ja infopäevi. Infokeskuse asukohaks on Tartu, Tuglase 13, tuba 23.

 

Infokeskusel on loomisel ka LEADER veebilehekülg, kus hakatakse kajastama informatsiooni LEADER meetme ja programmi printsiipide kohta, kasulikke linke, Eestis ja mujal Euroopas LEADER programmi osas toimuvat, viiteid seadusandlikele aktidele ja programmdokumentidele. Sinna koondatakse ka teave seminaride ja infopäevade toimumise kohta, andmed LEADER infokeskuse kontori lahtiolekuaegade ja kontaktandmete kohta ning trükiste veebiväljaanded.

 

Infokeskuse lahtiolekuaegadeks on esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel 12.30 - 16.30 ning teisipäeval ja neljapäeval 8.30 - 12.30.

 

Lisainformatsioon:

Kairi Kell

Teabekoordinaator

Tel: 7421 771

E-post: kairi.kell@mai.ee

 

Margus Palu

Avalike suhete osakond

Põllumajandusministeerium

Tel: 6256 524

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike