Lisatud: 17. mai 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

17Mai2007 Taotluste esitamist ei maksa jätta viimastele päevadele

Toetuste osakonna juhataja Toomas Ojakääru sõnul tuleks taotlused esitada võimalikult varakult, mitte jätta vastuvõtuperioodi lõppu. „Eelmisel aastal esitati kahel viimasel päeval 2286 taotlust, mistõttu tekkisid pikad järjekorrad. Nii taotlejatel kui ka meie töötajatel on kergem, kui taotluste esitamine jaguneks päevade peale enam-vähem võrdselt“.

 

2006. aastal laekus taotlusperioodil kokku 18 793 toetuseavaldust. Sel aastal prognoositakse vastu võtta 18 300 taotlust. Taotlusperiood kestab 9. maist 29. maini.

 

Täpsem info toetuste kohta: www.pria.ee

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner