Lisatud: 29. august 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

29Aug2004 Sügisest muutub koolipiimatoetuse taotlemise kord

Toetust saavad taotleda õppeasutused ise või siis kirjalikul kokkuleppel vastava õppeasutusega ka kooli asukohajärgne omavalitsus, koolile piimatooteid pakkuv ettevõtja või muu õppeasutust esindav isik. 

Enne toetuse taotlemist peab taotleja saama heakskiidu Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametilt (PRIA) ning tema andmed peavad olema kantud põllumajandustoetuste ja põllumassiivide registrisse.

Varasemaga võrreldes muutub nüüd ka koolipiimatoetuse väljamaksmise kord.
Kui seni maksti koolipiimatoetust ettemaksuna, siis käesolevast aastast makstakse toetus välja tagantjärele kindlal perioodil tarbitud koguste alusel.

Toetust saab taotleda kaks korda aastas. Selle õppeaasta sügisene taotlusperiood kestab 1.oktoobris kuni 31.detsembrini ja kevadine 1.jaanuarist kuni 30.juunini.

Pärast määruste jõustumist saadab PRIA  potentsiaalsetele koolipiimatoetuse taotlejatele  uut koolipiimasüsteemi tutvustava infovoldiku.

Koolipiimatoetuse eesmärgiks on suurendada piima ja piimatoodete kasutamist eelkooliealiste laste ning kooliõpilaste hulgas,  aidates kaasa  laste tervislike eluviiside väljakujunemisele.
Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas mesilaspere toetuse määruse. Mesilasperede toetus aitab kaasa bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele ja põllumajanduskultuuride saagikuse kasvule.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus