Lisatud: 03. märts 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

03Mar2003 SAPARDi toetuse järele on suur huvi

PRIA peadirektori asetäitja, SAPARD Agentuuri juhataja Katrin Noorkõivu sõnul on tänavu võimalik välja jagada üle 650 miljoni krooni SAPARDi toetust ja taotluste vastuvõtt kestab septembri lõpuni. “Paanikaks pole põhjust, sest raha jagub ja ka taotluste esitamiseks on tänavu aega seitse kuud” selgitas Noorkõiv. “Investeeringutoetuse jagamine jätkub ka järgmisel aastal.”

Eelmisel aastal laekus esimesel SAPARDi taotluste vastuvõtupäeval kolm taotlust. Taotluste vastuvõtt kestab PRIA piirkondlikes büroodes tööpäeviti kell 9.00-15.00. Taotlused vaadatakse läbi ja projektid saavad rahastamisotsuse nende esitamise järjekorras.

SAPARDi toetuse kohta on kogu informatsioon internetileheküljel www.agri.ee/SAPARD.


Heli Raamets
PRIA pressinõunik
Tel. 07 371 215

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner