Lisatud: 05. august 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

05Aug2003 SAPARD programmi 2 meetme rahasumma suureneb

Esialgselt oli kavas teise meetme taotlusi toetada 111 209 181 krooni suuruses summas. Kuna Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametile (PRIA) laekus teise meetme toetuse taotlusi rohkem, otsustas põllumajandusminister kuni 10 protsendi ulatuses toetusteks ettenähtud rahalisi vahendeid suurendada, tehes seda SAPARD programmi eelarve vahendite piires.  Vastava  otsuse kiitis eelnevalt heaks  SAPARDi Järelvalve komisjon.
 
Teise meetme toetuse saamiseks laekus PRIAle 44 nõutele vastavat taotlust. Taotletud investeeringutoetuste summa oli üle 157 miljoni krooni. 
 
Kokku on kolme SAPARDi aasta jooksul Põllumajandus- ja kalandustoodete tootmise ja turustamise parandamise investeeringutoetusteks eraldatud üle 263 miljoni  krooni.  
 
 
Põllumajandusministeeriumi
pressinõunik
Iiris Saluri
Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus