Lisatud: 05. august 2010

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

05Aug2010 Reiu raudteesillast saab terviseraja värav

Üle Reiu jõe viiv raudteesild on septembri alguseni remondi tõttu suletud. Silla renoveerimistöö käigus puhastatakse ja värvitakse silla teraskonstruktsioonid, puhastatakse silla betoonosad, mis saavad uue krohvkatte, ning uueks tehakse silla peale- ja mahaminekuteed.

Remondi käigus vahetatakse välja silla katend ja uueks saavad silla käsipuud, mis tehakse senisest turvalisemad.

Silda ei avata autoliiklusele, vaid sellest saab osa Reiu-Raeküla tervisespordirajast ja -keskusest, mis on kavas lõplikult valmis ehitada lähema kolme aasta jooksul.

Reiu silla renoveerimiseks eraldas miljon krooni põllumajanduse registrite ja informatsiooni amet, kusjuures kümne protsendi suuruse omakapitali pani kokku kolm omavalitsust: Pärnu linn ning Paikuse ja Tahkuranna vald.

Reiu silla juures asuvast Reiu puhkekeskusest saab tulevase tervisespordiraja üks peavärav, kus lähedal võib parkida autosid. Tervisespordiraja ja -keskuse teine peavärav asub Raeküla parkla juures.

Tervisekeskuses saab klassikaline viiekilomeetrine rada valgustuse ja rajale on kavandatud lumevaesteks talvekuudeks kunstlumi. Suvised rajad jäetakse pehme kattega. Pikem, nn rahvarada, on kavandatud kümne kilomeetri pikkune.

Uudis ilmus ajalese Pärnu Postimees, autor Tõnu Kann, 05.08.2010.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus