Lisatud: 04. mai 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

04Mai2006 Rahandusministeerium kutsub osalema fotokonkursil

Rahandusministeeriumi välisfinantseerimise osakonna juhataja Kadri Uustali sõnul on fotovõistluse eesmärgiks tõmmata inimeste tähelepanu sellele, kuidas välisabi aitab kaasa Eesti elu edendamisele. “Euroopa Liidu rahade abiga on Eestis korda tehtud väga vahvaid objekte ning käima lükatud palju kasulikke projekte. Oleks patt neid ainult tegijate enda teada hoida,” rääkis Kadri Uustal.

Konkursi peaauhinnaks on kvaliteetne digitaalne peegelkaamera Canon EOS-350D koos Canon EF S 18-55 mm zoom-objektiiviga. Teise ja kolmanda koha võitjad saavad auhinnaks fototarvete kinkekaardid väärtusega vastavalt 3000 ja 1000 krooni, samuti pannakse välja mitmeid eriauhindu.

Osalemiseks tuleb pildistada objekte, protsesse või inimesi, mis on seotud Euroopa Liidu struktuurifondidest rahastatava projektidega. Fotod võib saata elektrooniliselt või paberile trükituna rahandusministeeriumisse 1. juuniks 2006. Täpsemad konkursitingimused, sealhulgas nõuded fotode formaadile, on toodud struktuurifondide kodulehel www.struktuurifondid.ee, samas on ka loetelu struktuurifondidest rahastatud projektidest, mida pildistada.

“Konkursile laekunud tööd on plaanis tutvumiseks välja panna struktuurifondide koduleheküljele, samuti loodame fotode paremikust kokku panna näituse,” märkis Kadri Uustal. Konkursi tulemused selguvad 3. juuliks 2006.


 

Lisainfo:
Paavo Pauklin
Rahandusministeerium
Kommunikatsiooniosakond
Struktuurifondide peaspetsialist
Telefon: 611 3448
E-mail:
Paavo.Pauklin@fin.ee
Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus