Lisatud: 10. märts 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

10Mar2006 PRIAst saab toetust taotleda infopäevade korraldamiseks

Riikliku Arengukava (RAK) meede 3.8 (nõuande- ja teabeleviteenuse toetamine) raames saavad toetust taotleda juriidilised isikud, kes tegelevad nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega. Infopäeva korraldamise toetust antakse kuni 100% infopäeva maksumusest, kuid mitte rohkem kui 15 000 krooni ühe kalendripäeva kohta, väljaantavale trükisele antakse toetust  kuni 100% ulatuses, kuid mitte rohkem kui 100 000 krooni.

 

Toetust on lubatud taotleda lektori esinemistasule, infopäeva ruumide ja -tehnika rendile, trükise koostamise ja trükkimise kuludele, infopäevast teavitamise ja infopäeva korraldamisega seotud koolitusmaterjali soetamise kuludele ning lektori ja korraldaja majutusele ning transpordikulule.

 

Ãœleriigilised infopäevade valdkonnad, mille korraldamiseks saab toetust taotleda, on taimekasvatus, loomakasvatus, vesiviljelus, metsamajandus, aiandus, toiduohutus ja –hügieen, seadusandlus, finantsmajandus ja maaettevõtlus. Toetuskõlbulike infopäevade kava on saadaval internetis aadressil www.pria.ee

 

Meede 3.8 raames toetatakse veel ka individuaalse nõuandeteenuse kasutamist ja maakondliku infopäeva korraldamist. Individuaalse nõuandeteenuse toetuse taotluste vastuvõtt toimub PRIA piirkondlikes büroodes 3.-26. aprillini ja 27. juulist - 30. novembrini  ning maakondliku infopäeva taotluste vastuvõtt 18.-31. juulini 2006.

 

Infopäevade korraldamise toetuse kohta saab rohkem infot ja taotlusvorme internetileheküljelt www.pria.ee ja PRIA büroodest.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus