Lisatud: 10. märts 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

10Mar2006 PRIAst saab toetust taotleda infopäevade korraldamiseks

Riikliku Arengukava (RAK) meede 3.8 (nõuande- ja teabeleviteenuse toetamine) raames saavad toetust taotleda juriidilised isikud, kes tegelevad nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega. Infopäeva korraldamise toetust antakse kuni 100% infopäeva maksumusest, kuid mitte rohkem kui 15 000 krooni ühe kalendripäeva kohta, väljaantavale trükisele antakse toetust  kuni 100% ulatuses, kuid mitte rohkem kui 100 000 krooni.

 

Toetust on lubatud taotleda lektori esinemistasule, infopäeva ruumide ja -tehnika rendile, trükise koostamise ja trükkimise kuludele, infopäevast teavitamise ja infopäeva korraldamisega seotud koolitusmaterjali soetamise kuludele ning lektori ja korraldaja majutusele ning transpordikulule.

 

Ãœleriigilised infopäevade valdkonnad, mille korraldamiseks saab toetust taotleda, on taimekasvatus, loomakasvatus, vesiviljelus, metsamajandus, aiandus, toiduohutus ja –hügieen, seadusandlus, finantsmajandus ja maaettevõtlus. Toetuskõlbulike infopäevade kava on saadaval internetis aadressil www.pria.ee

 

Meede 3.8 raames toetatakse veel ka individuaalse nõuandeteenuse kasutamist ja maakondliku infopäeva korraldamist. Individuaalse nõuandeteenuse toetuse taotluste vastuvõtt toimub PRIA piirkondlikes büroodes 3.-26. aprillini ja 27. juulist - 30. novembrini  ning maakondliku infopäeva taotluste vastuvõtt 18.-31. juulini 2006.

 

Infopäevade korraldamise toetuse kohta saab rohkem infot ja taotlusvorme internetileheküljelt www.pria.ee ja PRIA büroodest.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner