Lisatud: 18. juuli 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

18Jul2006 PRIAst saab taotleda toetust maakondlike infopäevade korraldamiseks

Maakondlike infopäevade korraldamiseks antakse toetust kuni 80% abikõlblike kulude maksumusest, kuid mitte rohkem kui 12 000 krooni ühe kalendripäeva kohta. Iga maakonna infopäevade jaoks on eelarves kuni 240 000 krooni, mida on kaks korda rohkem kui möödunud aastal.

 

Selle toetuse raames toetatakse maakondlikke infopäevi, mis on suunatud maakonna põllumajandustootjatele ja kus käsitletakse põllumajandussaaduste ja –toodete tootmise ja maaelu arendamisega seotud teemasid.

 

Maakondlike infopäevade teemad pole ette määratud ning iga maavalitsuse juures olev komisjon saab ise otsustada, millised taotlejate poolt pakutud teemadest on selle maakonna jaoks vajalikud.

 

Infopäevade korraldamise toetust võivad taotleda juriidilised isikud, kes tegelevad nõuande-, teabelevi- või koolitusteenuse osutamisega.

 

Toetus makstakse välja kolme kuu jooksul pärast korrektse kuludeklaratsiooni ning sellega seonduvate dokumentide esitamist. Möödunud aastal määrati maakondliku infopäeva korraldamiseks 171 projektile 1,6 mln kr toetust.

 

Täpsem info ja taotlusvormid on saadaval PRIA piirkondlikes büroodes ning kodulehel www.pria.ee 

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus