Lisatud: 09. jaanuar 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

09Jan2007 PRIAst saab taotleda piimakvoodi suurendamist

Oma piimakvooti saavad suurendada need tootjad, kes eelmisel (2005/2006) kvoodiaastal täitsid 98% või rohkem neile määratud individuaalsest kvoodist. Samuti saavad lisakvooti taotleda need tootjad, kes käesoleva kvoodiaasta esimese kuue kuuga on täitnud 60% või rohkem neile eraldatud piimakvoodist. Kvoodi täituvusena arvestatakse individuaalse tarnekvoodi ja otseturustuskvoodi täituvust kokku.

 

PRIA vaatab laekunud taotlused läbi ning otsustab individuaalse kvoodi suurendamise hiljemalt 2. veebruariks 2007. aastal. Põllumajandustootjale määratud individuaalse kvoodi suurendamine jõustub tagasiulatuvalt käimasoleva kvoodiaasta algusest.

 

Täpsemat infot piimakvoodi, selle muutmise ja taotlemise kohta saab PRIA koduleheküljelt ning PRIA keskusest Tartus.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike