Lisatud: 03. oktoober 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

03Okt2005 PRIAst saab kalalaevade korda tegemiseks struktuuritoetust

Toetuse eesmärk on kaasajastada merel püüdvate kalalaevade töötingimusi ja tööohutust ning laeva tehnilisi tingimusi. Toetust saavad äriregistrisse kantud vähemalt kolm aastat tegutsenud ettevõtjad:

- kes omavad kehtivat kalalaeva või kaluri kalapüügiluba püügiks merel;

- kelle kalalaev on registreeritud kalalaevade riiklikus registris

Toetust antakse kuni 40% investeeringu käibemaksuta maksumusest. Maksimaalsed taotletavad toetuse summad sõltuvad laeva kogumahutavusest (GT). Toetust on võimalik saada ka projekteerimiseks ja tegevuskava koostamiseks.

Toetatakse laevakeretööde tegemist, peatekil asuvate tekiehitiste ümberehitamist, navigatsiooniseadmete, päästevahendite ja selektiivsete püügivahendite ostmist jms.

Taotluse läbivaatamine võib võtta kuni 50 tööpäeva, seejärel saadetakse taotlejale otsus. Taotlejal on võimalik teha investeering täies ulatuses või osade kaupa ja toetus makstakse välja kolme kuu jooksul pärast investeeringu tegemist tõendavate dokumentide esitamist PRIA-le.

Taotluste vastuvõtt toimub 10. oktoobrist kuni 7. detsembrini PRIA Harju, Hiiu, Lääne, Ida-Viru, Lääne-Viru, Pärnu, Saare ja Tartu piirkondlikes büroodes.

Täpsemat infot saab PRIA veebilehelt

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus