Lisatud: 14. veebruar 2008

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

14Veebr2008 PRIAst saab jälle toetust talunikele puhkuse andmiseks

Toetatavat asendusteenust osutatakse põllumajandustootjale, kel oli eelnenud kalendriaastal kuni neli töötajat ja netokäive kuni kolm miljonit krooni. Samuti peab tal olema põllumajandusloomade registri andmetel vähemalt viiele loomühikule vastaval hulgal veiseid, sigu, lambaid või kitsi (1. mai seisuga).

Toetust ei saa taotleda iga asendust sooviv põllumees eraldi, vaid keskorganisatsioonina Eestimaa Talupidajate Keskliit, mis korraldab asendusteenuse osutamist ja sõlmib põllumeestega sellekohaseid asenduslepinguid.

Mullu toetati riigieelarvest 6292 asendustunni korraldamist summas ligi 674 000 krooni, tunnitasu määr oli 107 krooni ja 50 senti.

2008. aastal teeb PRIA toetuse määramise otsuse hiljemalt 7. aprilliks ning toetus makstakse välja 21. aprilliks.

Taotlusdokumente võetakse vastu PRIA keskuses Tartus, kust saab ka täpsemat infot toetuse taotlemise kohta. Lisaks on teave ja vajalikud vormid saadaval PRIA koduleheküljel www.pria.ee.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus