Lisatud: 26. veebruar 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

26Veebr2004 PRIA veebilehel saab tänasest katastritunnuse alusel põllumassiivi numbreid otsida

Kõigile e-mailidele, millega on PRIA-le teatatud katastritunnused, saadetakse põllumassiivide numbrid vastu, aga e-mailide suure hulga tõttu võib vastuse saamine võtta kuni 5 tööpäeva aega.

Enamikes PRIA piirkondlikes büroodes on põllumajandusmaa kirja panekuga seoses tekkinud järjekorrad. Need inimesed, kellel on internetiühendus ja printimisvõimalus, saavad põllumaa deklareerimise kaardid kätte ka arvuti tagant lahkumata. Taluliidud ja maaparandusbürood nõustavad ja aitavad inimesi põllumaa kaartide ning deklareerimisdokumentide täitmisel.

Neil inimestel, kes ei ole ennast PRIAs toetuste registrisse kirja pannud, tuleb esitada ka registrisse kandmise avaldus. Põllumaa deklareerimise teatise esimese lehe saab ettetrükina ainult PRIA piirkondlikest büroodest. Täidetud kaardid ning deklareerimise teatis koos lisalehtedega tuleb toimetada PRIAsse. Praeguseks on põllumaa kaardid välja võtnud üle 14 000 inimese ja neist üle 9000 inimese on täidetud dokumendid tagasi toonud.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus