Lisatud: 26. veebruar 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

26Veebr2004 PRIA veebilehel saab tänasest katastritunnuse alusel põllumassiivi numbreid otsida

Kõigile e-mailidele, millega on PRIA-le teatatud katastritunnused, saadetakse põllumassiivide numbrid vastu, aga e-mailide suure hulga tõttu võib vastuse saamine võtta kuni 5 tööpäeva aega.

Enamikes PRIA piirkondlikes büroodes on põllumajandusmaa kirja panekuga seoses tekkinud järjekorrad. Need inimesed, kellel on internetiühendus ja printimisvõimalus, saavad põllumaa deklareerimise kaardid kätte ka arvuti tagant lahkumata. Taluliidud ja maaparandusbürood nõustavad ja aitavad inimesi põllumaa kaartide ning deklareerimisdokumentide täitmisel.

Neil inimestel, kes ei ole ennast PRIAs toetuste registrisse kirja pannud, tuleb esitada ka registrisse kandmise avaldus. Põllumaa deklareerimise teatise esimese lehe saab ettetrükina ainult PRIA piirkondlikest büroodest. Täidetud kaardid ning deklareerimise teatis koos lisalehtedega tuleb toimetada PRIAsse. Praeguseks on põllumaa kaardid välja võtnud üle 14 000 inimese ja neist üle 9000 inimese on täidetud dokumendid tagasi toonud.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus