Lisatud: 04. august 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

04Aug2003 PRIA tuletab omavalitsustele meelde koolipiimatoetuse tähtaegu

III veerandil toetust saanud 223 omavalitsusest on 174 praeguseks aruande esitanud. Taotluse on esitanud ainult 42 omavalitsust. PRIA internetileheküljel on on-line versioonis andmed omavalitsuste kohta, kes on dokumendid esitanud.

PRIA peadirektori Mati Kermase sõnul tuleks omavalitsustel koolipiimatoetust reguleerivad määrused enne taotluse esitamist läbi lugeda. "Kõik vajalikud õigusaktid ja ka toetuse taotlemise juhend on PRIA koduleheküljel olemas," ütles Kermas.

Koolipiimatoetuse eest saab osta õpilastele Eestis toodetud piima, jogurtit, keefirit või hapupiima. Linna- ja vallavalitsustel tuleb PRIA-le aru anda selle kohta, mida toetuse eest on ostetud. Omavalitsused saavad paberil aruanded ja taotlused saata PRIA-le postiga ja digitaalselt allkirjastatud dokumendid e-mailiga.

Eelmise õppeaasta IV veerandil sai 203 omavalitsust 53 886 I-IV klassi õpilasele koolipiima ostmiseks 4,2 miljonit krooni toetust. Koolipiimatoetusest jäi ilma 60 kooli 4283 õpilast peamiselt seetõttu, et omavalitsused ei esitanud õigeaegselt aruannet.

 

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner