Lisatud: 26. aprill 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

26Apr2005 PRIA otsib või riikliku sekkumiskokkuostu ladusid

Vastavad piirkonnad on:
1. Valga, Võru ja Põlva maakond;
2. Tartu, Viljandi ja Jõgeva maakond;
3. Lääne-Viru, Ida-Viru ja Järva maakond;
4. Pärnu, Lääne, Saare ja Hiiu maakond;
5. Harju (va Tallinn) ja Rapla maakond;
6. Tallinn.

Pakkumisel saavad osaleda pakkujad:
* kellel on nõuetekohane ladu (ladu peab olema Veterinaar- ja Toiduameti poolt tunnustatud ning laol peavad olema head juurdepääsuteed ja hea liikluskorraldus),
* kes garanteerib vähemalt 500 tonni või ladustamisvõimsuse,
* kes nõustub pakutud ladude PRIA poolse kohapealse kontrolliga.

Pakkumiskutse dokumente väljastatakse PRIA keskusest Tartus (aadressiol Narva mnt. 3) kuni 11. maini. Pakkumised tuleb esitada samal aadressil lõpptähtajaga 11. mai 2005 kell 11.00. 

Või sekkumiskokkuost on ELi turukorralduslik meede, mille raames ostab PRIA 1. märtsist kuni 31. augustini kindla hinnaga võid ja müüb seda võid kõigile huvitatud pooltele. Praeguseks on piimatööstused avaldanud soovi müüa sekkumiskokkuostu 399 tonni võid.

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner