Lisatud: 08. oktoober 2002

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

08Okt2002 PRIA ootab omavalitsustelt koolipiimatoetuse aruandeid

PRIA peadirektori Mati Kermase sõnul tahab PRIA omavalitsuste tähelepanu juhtida sellele, et nad postitaksid aruanded tähitud kirjaga või kontrolliksid üle, kas dokumendid on kohale jõudnud. “Septembris jäi kolm omavalitsust koolipiimatoetuseta selle tõttu, et nende lihtkirjaga saadetud aruanded ei jõudnud PRIAsse,” rääkis Kermas. “Hiljem selgus, et aruanded olid õigel ajal ära saadetud ja Elva, Loksa ning Antsla 588 koolijütsi said koolipiimatoetust.”

Koolipiimatoetuse eest saab osta õpilastele Eestis toodetud piima, jogurtit, keefirit või hapupiima. Omavalitsustel tuleb esitada PRIA-le hiljemalt 15. tööpäeval enne iga õppeveerandi algust aruanne selle kohta, mis tooteid üle-eelmisel veerandil koolipiimatoetuse eest on ostetud.

Seda, kas aruanne on PRIAsse jõudnud, saab kontrollida telefonil (07) 371 265.

 

Heli Raamets
PRIA pressiesindaja

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus