Lisatud: 13. veebruar 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

13Veebr2003 PRIA ootab maaettevõtjaid koolitustoetust taotlema


Toetusega hüvitatakse kuni 80% käesoleval aastal või eelmise aasta 15. novembrist kuni 31. detsembrini toimunud tööalase koolituse kuludest. Ühele koolitatavale makstava toetuse suurus on kuni 3000 krooni. Koolituse korraldaja peab vastama täiskasvanute koolituse seaduse nõuetele ja koolituse pikkus peab olema vähemalt 6 tundi või 8 akadeemilist tundi. Toetust ei anta keeleõppe kulude hüvitamiseks.

Toetuse saamiseks tuleb esitada PRIA-le taotlus ja koolitustoetuse taotlemise korras nimetatud lisadokumendid. Kui esitatud dokumentides on ilmseid ebatäpsusi, annab PRIA ettevõtjale tähtaja puuduste kõrvaldamiseks. Otsus selle kohta, kas toetust makstakse või ei maksta, tehakse kuu aja jooksul pärast korrektsete dokumentide esitamist ja seejärel saab ettevõtja kahe nädala jooksul toetuse kätte.

Taotlusvorme ja juhendmaterjali saab PRIA büroodest ja internetileheküljelt.

Koolitustoetust maksti esmakordselt eelmisel aastal ja siis esitati 53 taotlust. Heakskiidu sai 42 taotlust, mille alusel maksis PRIA välja 71 150 krooni koolitustoetust. Toetust maksti kokku kuueteistkümne erineva koolituse kohta – kõige populaarsemaks oli toiduhügieeni koolitus, sellele järgnesid taimekasvatuse ning tööohutuse ja -tervishoiu alased koolitused.

Heli Raamets
PRIA pressiesindaja

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus