Lisatud: 27. märts 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

27Mar2003 PRIA ootab aprilli lõpuni intressitoetuse taotlusi


Intressitoetusega hüvitatakse osaliselt eelmisel aastal tasutud laenu- või liisinguintressid ja selleks on ette nähtud 16 miljonit krooni.

Taotlus intressitoetuse saamiseks tuleb esitada 20. aprilliks sellele krediidi- või finantseerimisasutusele, kus on laenu- või kapitalirendileping sõlmitud. Taotluse PRIA-le esitamiseks on kaks võimalust:
1. Krediidi- või finantseerimisasutus koostab tootjate poolt esitatud taotlustest koondtaotluse ja esitab kõik taotlused hiljemalt 30. aprilliks PRIA-le. 
2. Taotleja võib taotluse koos panga kirjaliku kinnitusega intresside tasumise kohta esitada 30. aprilliks ka otse PRIA-le aadressil Narva mnt 3, Tartu 51009.

Seega tuleks toetuse soovijal vastava krediidi- või finantseerimisasutusega ühendust võtta ja taotluse esitamise osas juba eelnevalt kokku leppida.

Neil ettevõtjatel, kes ei ole mullu või tänavu mõnda toetust taotledes esitanud PRIA-le avaldust andmete põllumajandustoetuste ja põllumassiivide registritesse kandmiseks, tuleb esitada ka sellekohane avaldus. Taotluse ja avalduse vorme saab nii PRIA büroodest kui ka internetileheküljelt www.pria.ee.

PRIA vaatab taotlused läbi 7. juuliks ja toetus makstakse välja juuli keskel.

Eelmisel aastal maksti intressitoetust 824 ettevõtjale 1959 laenulepingu kohta kokku 20,5 miljonit krooni (laenusumma oli kokku 739,6 miljonit krooni).

 

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm osales 23.–25. septembrini Austrias Viinis toimunud Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite mitteametlikul kohtumisel, mille peateema oli maaelu areng ja kvaliteetse toidu tootmine põllumajandussektoris ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) tulevikuarutelude kontekstis.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike