Lisatud: 22. september 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

22Sep2004 PRIA ootab 2003. aasta SAPARDi projektide dokumente

2003. aastal määras PRIA SAPARDi meetmete 1-4 raames 839 projekti kohta 753 miljonit krooni toetust. Praeguseks on ettevõtjad investeeringu teinud ja seda tõendavad dokumendid PRIA-le esitanud 728 projekti kohta ja lisaks sellele veel osaliselt 68 projekti kohta. Seni ei ole PRIA-le investeeringu dokumente üldse esitanud 43 ettevõtjat.

SAPARDi meetmest 6 ehk külade taastamise ja arendamise toetuse saajatel on investeeringut tõendavate dokumentide PRIA-le esitamiseks aega järgmise (2005.) aasta 25. septembrini.

Toetus makstakse välja kolme kuu jooksul pärast investeerimist tõendavate dokumentide PRIA-le esitamist. Praeguseks on mulluste projektide kohta välja makstud 567 miljonit krooni SAPARDi toetust.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike