Lisatud: 09. september 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

09Sep2003 PRIA ootab 2002. aasta SAPARDi projektide dokumente

2002. aastal määras PRIA 379 projekti kohta 194 miljonit krooni SAPARDi toetust. Praeguseks on ettevõtjad investeeringu teinud ja seda tõendavad dokumendid PRIA-le esitanud 325 projekti kohta. Kuus ettevõtjat on teatanud sellest, et nad ei loobuvad investeeringu tegemisest ja ka neile määratud toetusest. Seni ei ole PRIA-le esitanud investeeringu dokumente ega ka teatanud investeeringutoetusest loobumisest 48 ettevõtjat.

Kuna käesoleval aastal on esitatud lisaks mullustele ka väga palju, kokku 305 tänavu rahastamisotsuse saanud projekti dokumendid, siis võtab nende kontrollimine aega. Ettevõtjatel tuleks arvestada sellega, et nad võivad suure projektide hulga tõttu saada toetuse kätte kolm kuud pärast dokumentide esitamist.

Täna maksab PRIA välja 13 miljonit krooni SAPARDi toetust. Praeguseks on välja makstud 304 miljonit krooni toetust, järgmine väljamakse on 15. septembril.

 

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike