Lisatud: 09. september 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

09Sep2003 PRIA ootab 2002. aasta SAPARDi projektide dokumente

2002. aastal määras PRIA 379 projekti kohta 194 miljonit krooni SAPARDi toetust. Praeguseks on ettevõtjad investeeringu teinud ja seda tõendavad dokumendid PRIA-le esitanud 325 projekti kohta. Kuus ettevõtjat on teatanud sellest, et nad ei loobuvad investeeringu tegemisest ja ka neile määratud toetusest. Seni ei ole PRIA-le esitanud investeeringu dokumente ega ka teatanud investeeringutoetusest loobumisest 48 ettevõtjat.

Kuna käesoleval aastal on esitatud lisaks mullustele ka väga palju, kokku 305 tänavu rahastamisotsuse saanud projekti dokumendid, siis võtab nende kontrollimine aega. Ettevõtjatel tuleks arvestada sellega, et nad võivad suure projektide hulga tõttu saada toetuse kätte kolm kuud pärast dokumentide esitamist.

Täna maksab PRIA välja 13 miljonit krooni SAPARDi toetust. Praeguseks on välja makstud 304 miljonit krooni toetust, järgmine väljamakse on 15. septembril.

 

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner