Lisatud: 09. september 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

09Sep2003 PRIA ootab 2002. aasta SAPARDi projektide dokumente

2002. aastal määras PRIA 379 projekti kohta 194 miljonit krooni SAPARDi toetust. Praeguseks on ettevõtjad investeeringu teinud ja seda tõendavad dokumendid PRIA-le esitanud 325 projekti kohta. Kuus ettevõtjat on teatanud sellest, et nad ei loobuvad investeeringu tegemisest ja ka neile määratud toetusest. Seni ei ole PRIA-le esitanud investeeringu dokumente ega ka teatanud investeeringutoetusest loobumisest 48 ettevõtjat.

Kuna käesoleval aastal on esitatud lisaks mullustele ka väga palju, kokku 305 tänavu rahastamisotsuse saanud projekti dokumendid, siis võtab nende kontrollimine aega. Ettevõtjatel tuleks arvestada sellega, et nad võivad suure projektide hulga tõttu saada toetuse kätte kolm kuud pärast dokumentide esitamist.

Täna maksab PRIA välja 13 miljonit krooni SAPARDi toetust. Praeguseks on välja makstud 304 miljonit krooni toetust, järgmine väljamakse on 15. septembril.

 

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas mesilaspere toetuse määruse. Mesilasperede toetus aitab kaasa bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele ja põllumajanduskultuuride saagikuse kasvule.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner