Lisatud: 13. oktoober 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

13Okt2006 PRIA müüb ligi tuhat tonni võid sekkumisvarudest

Kokku ostetud sekkumisvarude müügiotsuse langetab Euroopa Komisjon terve euroliidu kohta ühtselt. Müügis on või, mis on sekkumisvarudesse ostetud enne käesolevat aastat. Kokku on PRIA sekkumisvarudes hetkel 1829 tonni võid.

 

Või müügipakkumisi võivad teha nii füüsilised kui ka juriidilised isikud, kelle andmed on kantud PRIA põllumajandustoetuste ja põllumassiivide registrisse. Taotletava või kogus peab olema vähemalt 5 tonni ning ostjal tuleb esitada ka tagatis suurusega 109,53 krooni (7 eurot) 100 kg või kohta.

 

Sekkumisvarudes oleva või müük toimub pakkumismenetluse teel, mis tähendab, et müügihinna pakub ostja. PRIA edastab kogutud pakkumised Euroopa Komisjonile, mis otsustab seejärel minimaalse müügihinna. Või müük kestab, kuni kogu pakkumises olev või on müüdud.

 

Müügipakkumiste esitamise tähtaeg on iga kuu teisel ja neljandal teisipäeval kell 12.00 ning müügis olev või asub külmladudes Põlvas ja Viimsis. Täpsemat infot või müügi kohta saab PRIA keskusest Tartus.
Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus