Lisatud: 18. august 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

18Aug2003 PRIA maksab esmakordselt välja maaparandussüsteemi hooldustoetust

Maaparandussüsteemi hooldustoetuseks on ette nähtud 17 miljonit krooni. Toetusega hüvitatakse osaliselt maatulundusmaale või põllumajandussaaduste tootmiseks kasutatavale eluasemekohtade maale rajatud maaparandussüsteemi hooldustööde maksumus.

PRIA maksab toetuse välja 30 tööpäeva jooksul pärast seda, kui taotleja on esitanud PRIA-le kinnituse hooldustööde tegemise kohta.

Vormikohane kinnitus tuleb PRIA-le esitada viie päeva jooksul pärast hooldustööde lõpetamist, kuid mitte hiljem kui 15. novembril. Kinnitus esitatakse alles siis, kui kõik maaparandussüsteemi hooldustööde aastakavasse märgitud tööd on nõuetekohaselt ning terves mahus teostatud. PRIA vaatab kinnitused läbi ja esitab maaparandusbüroodele kontrollimiseks nimekirja vähemalt 10% taotlejatest.

Kinnituste vorme maaparandussüsteemi hooldustööde tegemise kohta ning toetuse saajate nimekirja saab internetileheküljelt www.pria.ee

Lisainfo telefonil 07 371 342 (Tõnis Kreinin).

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike