Lisatud: 18. august 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

18Aug2003 PRIA maksab esmakordselt välja maaparandussüsteemi hooldustoetust

Maaparandussüsteemi hooldustoetuseks on ette nähtud 17 miljonit krooni. Toetusega hüvitatakse osaliselt maatulundusmaale või põllumajandussaaduste tootmiseks kasutatavale eluasemekohtade maale rajatud maaparandussüsteemi hooldustööde maksumus.

PRIA maksab toetuse välja 30 tööpäeva jooksul pärast seda, kui taotleja on esitanud PRIA-le kinnituse hooldustööde tegemise kohta.

Vormikohane kinnitus tuleb PRIA-le esitada viie päeva jooksul pärast hooldustööde lõpetamist, kuid mitte hiljem kui 15. novembril. Kinnitus esitatakse alles siis, kui kõik maaparandussüsteemi hooldustööde aastakavasse märgitud tööd on nõuetekohaselt ning terves mahus teostatud. PRIA vaatab kinnitused läbi ja esitab maaparandusbüroodele kontrollimiseks nimekirja vähemalt 10% taotlejatest.

Kinnituste vorme maaparandussüsteemi hooldustööde tegemise kohta ning toetuse saajate nimekirja saab internetileheküljelt www.pria.ee

Lisainfo telefonil 07 371 342 (Tõnis Kreinin).

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner