Lisatud: 23. mai 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

23Mai2006 PRIA-le esitati õigeaegselt üle 17000 pindalatoetuse taotluse

Neil taotlejail, kes esitasid taotluse õigeaegselt, on võimalus kuni 15. juunini teha juba esitatud taotluses veel täpsustusi ja muuta taotluses näidatud kultuure, samuti lisada ja muuta põldusid. Sellisel juhul taotleja toetust ei vähendata.

 

Kui taotlust muudetakse 16. juunil, vähendatakse taotlejale määratavat toetust 1% muudetud põllu osas.

 

Hilinenud taotluste vastuvõtt kestab kuni 16. juunini ning toetust vähendatakse 1% iga hilinetud tööpäeva kohta.

 

Alates 16. juunist saab esitatud taotlusi ainult vähendada, loobuda mõne toetuse taotlemisest või teatada vääramatust jõust. Seda saab teha kuni kohapealsest kontrollist etteteatamiseni, PRIA poolt leitud vigadest teada andmiseni, ületaotlemiskirja saamiseni või toetuse määramise otsuse tegemiseni.

 

Kui inimene on taotluse õigeagselt esitanud, kuid soovib seda muuta, tuleb tal PRIA büroosse esitada taotluse muutmise avaldus, mille vorm on saadaval PRIA büroodes ja koduleheküljel www.pria.ee 

 

Möödunud aastal esitati PRIAle koos hilinenud taotlustega üle 19 000 pindalatoetuse taotluse. Pindalatoetustena maksti taotlejatele välja kokku 1,067 miljardit krooni.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus