Lisatud: 25. aprill 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

25Apr2005 PRIA-le esitati 464 põllumajandustootmise investeeringutoetuse taotlust

Toetust küsiti peamiselt loomalautade ehitamiseks ja rekonstrueerimiseks, aga ka sõnnikulaoturite soetamiseks ning kuivatite ehitamiseks.

Praeguseks on juba esimesed 27 taotlust läbi vaadatud ja neile 9,3 mln kr toetust määratud.

PRIA peadirektori Mati Kermase sõnul on ELi struktuurifondidest põllumajandustootmise investeeringutoetuseks võimalik tänavu jagada 158 mln krooni. "Taotlusi laekus tunduvalt suuremas summas, see näitab et põllumajandus vajab investeeringuid," ütles Kermas. "Otsime võimalusi võimalikult paljude nõuetele vastavate projektide rahastamiseks."

Põllumajandustootmise investeeringutoetuse taotluste vastuvõtt kestis tänavu 28. märtsist kuni 22. aprillini. Toetust on võimalik saada, olenevalt valdkonnast ja taotlejast, kuni 55% investeeringu käibemaksuta maksumusest. Iga investeeringuvaldkonna kohta on kehtestatud maksimaalne toetussumma. Mitme valdkonna kohta kokku toetust küsides on maksimaalseks toetuseks 2,3 mln krooni.

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus