Lisatud: 11. mai 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

11Mai2004 PRIA-le esitati 462 põllumajandustootmise investeeringutoetuse taotlust

Taotluste vastuvõtu esimene periood kestis 26. aprillist 10. maini. PRIA-le laekunud taotlusest kolmandik ehk 144 esitati viimasel päeval. Peamiselt küsiti toetust põllutehnika soetamiseks, aga ka loomalautade rekonstrueerimiseks ja puuviljaistandike rajamiseks. Investeeringuteks põllumajandustootmisse on kolme aasta jooksul võimalik jagada 503 miljonit krooni toetust.

PRIA peadirektori asetäitja Katrin Noorkõivu sõnul on PRIA-l taotluste läbivaatamiseks aega kuni 50 tööpäeva, kuid esimesed taotlused saavad läbi vaadatud juba järgmiseks nädalaks. "Taotlusi on esitatud prognoositust tunduvalt suuremale summale. Teeme kahe nädala jooksul laekunud taotluste kohta analüüsi, kust selgub, millisteks tegevusteks ja kui suure summa ulatuses on toetust küsitud," ütles Katrin Noorkõiv. Esialgu on planeeritud võtta põllumajandustootmise investeeringutoetuse taotlusi vastu ka teisel perioodil, mis algab 12. juulil ja kestab 8. oktoobrini.

Aprilli lõpust kuni 8. oktoobrini kestab vesiviljeluse investeeringutoetuse taotluste vastuvõtt, mille saamiseks on PRIA-le praeguseks esitanud taotluse 3 vähikasvatajat. Kala ning vesiviljelussaaduste töötlemise toetust saavad kalatööstused taotleda kuni 30. juunini.

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner