Lisatud: 11. november 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

11Nov2003 PRIA-le ei ole maaparandustoetuse saamiseks esitanud kinnitust 44% põllumeestest


Maaparandussüsteemi hooldustoetus on määratud 635 taotlejale kogusummas 17 miljonit krooni. Praeguseks on neist 358 taotlejat kinnituse esitanud ja 5,8 miljonit krooni toetust on välja makstud. Toetus makstakse välja 30 tööpäeva jooksul pärast PRIAsse hooldustööde tegemise kohta kinnituse esitamist.

“Tahame kõigile põllumeestele ja mittetulundusühingutele, kellele on määratud maaparandussüsteemi hooldustoetus, meelde tuletada, et toetus makstakse välja pärast hooldustööde tegemist ja sellekohase kinnituse PRIA-le esitamist,” ütles PRIA tulutoetuste büroo juhataja Tõnis Kreinin. “Kinnituste viimane posti paneku kuupäev on 17. november ja need tuleks saata PRIAsse aadressil Tartu, Narva mnt 3,” lisas Kreinin.

Maaparandussüsteemi hooldustoetusega hüvitatakse osaliselt maatulundusmaale või põllumajandussaaduste tootmiseks kasutatavale eluasemekohtade maale rajatud maaparandussüsteemi hooldustööde maksumus. Toetuse saajate nimekiri on toodud PRIA internetileheküljel.

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus