Lisatud: 11. november 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

11Nov2003 PRIA-le ei ole maaparandustoetuse saamiseks esitanud kinnitust 44% põllumeestest


Maaparandussüsteemi hooldustoetus on määratud 635 taotlejale kogusummas 17 miljonit krooni. Praeguseks on neist 358 taotlejat kinnituse esitanud ja 5,8 miljonit krooni toetust on välja makstud. Toetus makstakse välja 30 tööpäeva jooksul pärast PRIAsse hooldustööde tegemise kohta kinnituse esitamist.

“Tahame kõigile põllumeestele ja mittetulundusühingutele, kellele on määratud maaparandussüsteemi hooldustoetus, meelde tuletada, et toetus makstakse välja pärast hooldustööde tegemist ja sellekohase kinnituse PRIA-le esitamist,” ütles PRIA tulutoetuste büroo juhataja Tõnis Kreinin. “Kinnituste viimane posti paneku kuupäev on 17. november ja need tuleks saata PRIAsse aadressil Tartu, Narva mnt 3,” lisas Kreinin.

Maaparandussüsteemi hooldustoetusega hüvitatakse osaliselt maatulundusmaale või põllumajandussaaduste tootmiseks kasutatavale eluasemekohtade maale rajatud maaparandussüsteemi hooldustööde maksumus. Toetuse saajate nimekiri on toodud PRIA internetileheküljel.

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas mesilaspere toetuse määruse. Mesilasperede toetus aitab kaasa bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele ja põllumajanduskultuuride saagikuse kasvule.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus