Lisatud: 24. märts 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

24Mar2004 PRIA ei soovita jätta põllumaa kirjapanekut viimastele päevadele

PRIA peadirektori asetäitja Ahti Bleive sõnul ei ole praegu PRIA büroodes enam järjekordi. "Inimestel, kes ei ole veel oma põllumaad kirja pannud, soovitame seda teha märtsi lõpus või aprilli alguses," ütles Ahti Bleive. "Viimastel päevadel võivad tõenäoliselt jälle pikad järjekorrad tekkida."

Põllumajandusmaa deklareerimiseks vajalike dokumente ja kaarte saab nii PRIA piirkondlikest büroodest kui ka veebilehelt. Põllumaa deklareerimise teatise esimese lehe saab ettetrükina ainult PRIA piirkondlikest büroodest. Taluliidud ja maaparandusbürood nõustavad ja aitavad inimesi põllumaa kaartide ning deklareerimisdokumentide täitmisel.

Täidetud kaardid ning deklareerimise teatis koos lisalehtedega tuleb toimetada PRIAsse. Neil inimestel, kes ei ole ennast PRIAs toetuste registrisse kirja pannud, tuleb esitada ka registrisse kandmise avaldus.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas mesilaspere toetuse määruse. Mesilasperede toetus aitab kaasa bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele ja põllumajanduskultuuride saagikuse kasvule.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike