Lisatud: 20. veebruar 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

20Veebr2004 PRIA avas põllumaa deklareerijate jaoks Tallinnas ajutise büroo

PRIA peadirektori asetäitja Ahti Bleive sõnul on PRIA Harju büroos pidevalt pikk järjekord ja seetõttu otsustati avada Tallinnas ajutine büroo. "Nüüd ei pea Tallinnas elavad inimesed, kellel on põllumajandusmaad näiteks Võrumaal, sõitma maad deklareerima Võru PRIA büroosse, vaid saavad seda teha ka Tallinnas," ütles Ahti Bleive.

Need inimesed, kellel on internetiühendus ja printimisvõimalus, ei pea põllumaa deklareerimise dokumentide ja kaartide saamiseks minema PRIA büroosse, vaid saavad dokumendid kätte ka arvuti tagant lahkumata. Selleks tuleb saata maa katastritunnused e-mailile maa@pria.ee ja 5 tööpäeva jooksul saadetakse talle e-mailiga vastavate põllumassiivide numbrid. Põllumassiivi numbrit teades on igaühel võimalik internetilehelt http://map.pria.ee põldude kohta välja trükkida A4 suuruses kaardid.

Täidetud kaardid ning deklareerimise teatis tuleb tagastada 15. märtsiks PRIA piirkondlikusse büroosse. Edaspidi saab pindalapõhiseid põllumajandustoetusi ainult deklareeritud maa kohta.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus