Lisatud: 27. aprill 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

27Apr2004 PRIA alustas eile edukalt struktuuritoetuste taotluste vastuvõttu


Investeeringuteks põllumajandustootmisse on kolme aasta jooksul võimalik jagada 503 miljonit krooni toetust. Tänavu toimub taotluste vastuvõtt PRIA piirkondlikes büroodes 26. aprillist 10. maini ja 12. juulist 8. oktoobrini.

PRIA peadirektori asetäitja Katrin Noorkõivu sõnul on struktuurifondidest jagatavad investeeringutoetused sarnased varasematel aastatel jagatud SAPARDi toetustega. “Mullusega võrreldes on laienenud toetatavate investeeringute ring ja toetuse taotlemine on muudetud lihtsamaks,” ütles Katrin Noorkõiv. “Põllumeestel on ELi fondidest võimalik saada tuge nii loomakasvatuse kui ka põlluharimise kaasajastamiseks.”

Reedel, 30. aprillil alustab PRIA kahe järgmise struktuuritoetuse - vesiviljeluse ning kala ja vesiviljelussaaduste töötlemise investeeringutoetuste taotluste vastuvõtuga.

Investeeringutoetuste taotlusvorme ja juhendmaterjali saab PRIA büroodest ja veebilehelt.

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner