Lisatud: 27. aprill 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

27Apr2004 PRIA alustas eile edukalt struktuuritoetuste taotluste vastuvõttu


Investeeringuteks põllumajandustootmisse on kolme aasta jooksul võimalik jagada 503 miljonit krooni toetust. Tänavu toimub taotluste vastuvõtt PRIA piirkondlikes büroodes 26. aprillist 10. maini ja 12. juulist 8. oktoobrini.

PRIA peadirektori asetäitja Katrin Noorkõivu sõnul on struktuurifondidest jagatavad investeeringutoetused sarnased varasematel aastatel jagatud SAPARDi toetustega. “Mullusega võrreldes on laienenud toetatavate investeeringute ring ja toetuse taotlemine on muudetud lihtsamaks,” ütles Katrin Noorkõiv. “Põllumeestel on ELi fondidest võimalik saada tuge nii loomakasvatuse kui ka põlluharimise kaasajastamiseks.”

Reedel, 30. aprillil alustab PRIA kahe järgmise struktuuritoetuse - vesiviljeluse ning kala ja vesiviljelussaaduste töötlemise investeeringutoetuste taotluste vastuvõtuga.

Investeeringutoetuste taotlusvorme ja juhendmaterjali saab PRIA büroodest ja veebilehelt.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus